Harmonogram egzaminów zawodowych sesja styczeń 2023

8.12.2022

Szanowni Państwo,

poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące harmonogramu egzaminów zawodowych. W razie niejasności odnośnie przydziałów na poszczególne zmiany prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły, ul. Dworcowa 3/E, tel. 46 832 37 38

Informujemy, iż egzaminy odbywają się w następujących terminach;

Dla egzaminów dwuliterowych - formuła 2017

Etap pisemny w dniu 10.01.2023 r., zmiana 10:00 w Pracowni Dydaktyki ul. Lelewela 16 (czas trwania 60 minut) Szczegóły w harmonogramie na dole strony,

Etap praktyczny według harmonogramu.

Dla egzaminów trzyliterowych - formuła 2019

Etap pisemny w dniu 11.01.2023 r. lub 12.01.2023 r. lub 13.01.2023 r. zmiany 09:00, 11:00, 13:00, 15:00 w Pracowni Kosmetyki ul. Lelewela 16 (czas trwania 60 minut) Szczegóły w harmonogramie na dole strony,

Etap praktyczny według harmonogramu.

Osoby zdające kwalifikacje trzyliterowe, które z przyczyn losowych lub zdrowotnych nie podejdą do egzaminu w terminie głównym składają do dyrektora szkoły w dniu egzaminu pisemny wniosek o termin dodatkowy - załącznik 33 (może być skan). Do wniosku należy dołączyć zwolnienie lekarskie.

Przypominamy, iż na egzamin słuchacz zgłasza się na 30 minut przed wyznaczoną godziną. Zabiera ze sobą długopis z czarnym wkładem oraz dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość oraz UWAGA na części pisemnej dozwolony jest kalkulator prosty (który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb) - prosimy o zabranie.

Ponadto,

słuchaczy i absolwentów z kierunku DSA zdających kwalifikację EKA.01 informujemy, iż na etapie praktycznym dozwolony jest kalkulator prosty, ołówek, gumka, linijka, temperówka. Prosimy o zabranie.

Słuchaczy i absolwentów z kierunku BHP zdających kwalifikację BPO.01 informujemy, iż na etapie praktycznym dozwolony jest kalkulator prosty. Prosimy o zabranie.

Słuchaczy i absolwentów z kierunku DSK, zdających kwalifikację FRK.04 informujemy, iż na etapie praktycznym dozwolona jest linijka. Prosimy o zabranie.

Słuchaczy i absolwentów z kierunku kkz rachunkowość zdających kwalifikację AU.36 informujemy, iż na etapie praktycznym dozwolony jest kalkulator prosty, ołówek, gumka. Prosimy o zabranie.

Słuchaczy i absolwentów z kierunku SF II, JSOŚ II lub JSOM II zdających kwalifikację OGR.01, SPO.05 lub MED.03 informujemy o konieczności zabrania na część praktyczną odzieży ochronnej, tj. fartucha i obuwia na zmianę (opiekunowie mogą mieć zamiast fartucha koszulkę w białym kolorze).

W nawiązaniu do komunikatów dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 maja 2019 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 informuję, że zdający mogą wnieść do sali egzaminacyjnej małą butelkę wody. Butelka powinna stać na podłodze przy nodze stolika.

Informujemy, że podczas egzaminów zostaną zachowane procedury bezpieczeństwa.

Informujemy, że wyniki egzaminów dla wszystkich kwalifikacji ogłoszone będą 31 marca 2023 r.

Po odbiór certyfikatów, świadectw i dyplomów zapraszamy 07.04.2023 r. po godz. 14:00