• Start  »

Harmonogram egzaminów zawodowych sesja maj-czerwiec 2019

26.4.2019

Szanowni Państwo,

poniżej znajdą Państwo ogólne informację dotyczące harmonogramu egzaminów zawodowych. Szczegółowe harmonogramy są dostępne w sekretariacie szkoły, ul. Dworcowa 3/E

Informujemy, iż egzaminy odbywają się w dwóch etapach;

Etap pisemny w dniu 18.06.2019 r., zmiany 10:00, 12:00 lub 14:00 w Samorzadowej Szkole Muzycznej II Stopnia ul. Prymasowska 6 (czas trwania 60 minut) Szczegóły w harmonogramie poniżej,

Etap praktyczny według harmonogramu. Szczegółowych informacji o przydziale osób na poszczególne zmiany udzielamy w sekretariacie szkoły, prosimy o zapoznawanie się.

Harmonogram egzaminów zawodowych sesja czerwiec-lipiec 2019

Przypominamy, iż na egzamin słuchacz zgłasza się na 30 minut przed wyznaczoną godziną. Zabiera ze sobą długopis z czarnym wkładem oraz dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość oraz UWAGA na części pisemnej dozwolony jest kalkulator prosty (który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb) - prosimy o zabranie.

Ponadto,

słuchaczy i absolwentów z kierunku BHP III, zdających kwalifikację MS.12 lub Z.13, informujemy, iż na etapie praktycznym dozwolony jest kalkulator prosty, ołówek, gumka, linijka, temperówka. Prosimy o zabranie.

Słuchaczy i absolwentów z kierunku DSA IV, zdających kwalifikację AU.68 lub A.68, informujemy, iż na etapie praktycznym dozwolony jest kalkulator prosty, ołówek, gumka, linijka, temperówka. Prosimy o zabranie.

Słuchaczy i absolwentów z kierunku DSR III lub DSR IV zdających kwalifikację AU.36 lub A.36 oraz AU.65 lub A.65, informujemy, iż na etapie praktycznym dozwolony jest kalkulator prosty. Prosimy o zabranie.

Słuchaczy i absolwentów z kierunku SF II lub JSOM II zdających kwalifikację RL.26 lub MS.04 informujemy o konieczności zabrania na część praktyczną odzieży ochronnej, tj. fartucha i obuwia na zmianę (opiekunowie mogą mieć  ochraniacze).

Poniżej udostępniamy komunikaty CKE w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których można korzystać podczas etapu pisemnego oraz praktycznego

Komunikat o przyborach - egzamin pisemny

Komunikat o przyborach - egzamin praktyczny

W nawiązaniu do komunikatów dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 maja 2019 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2019 informuję, że zdający mogą również wnieść do sali egzaminacyjnej małą butelkę wody. Butelka powinna stać na podłodze przy nodze stolika.

Informujemy, że wyniki egzaminów ogłoszone będą 30 sierpnia 2019 r.  Po odbiór świadectw i dyplomów zapraszamy w ww. dniu po godz. 14:30

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: