Akcja „Bohaterowie Wracają” przedłużona

Podziękowania można publikować do 7 października!

1.10.2020

Obserwując stale rosnące zaangażowanie uczniów na stronie www.bohaterowiewracaja.pl podjęliśmy decyzję o przedłużeniu akcji „Bohaterowie wracają” o 7 dni! Na Wasze podziękowania czekamy do 07.10.2020 r.

Na naszej tablicy opublikowaliście już prawie 600 wpisów! Najaktywniejsi są słuchacze ze Szkoły ŻAK w Dąbrowie Górniczej. Tuż za nimi uplasowali się uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Słupsku. Trzecie i czwarte miejsce w rankingu zajmują słuchacze ze Szkoły ŻAK we Wrocławiu oraz z Elbląga. Wśród aktywnych dziękujących znajdują się także uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu.

Nie zdążyliście opublikować swoich podziękowań? Czekamy jeszcze 7 dni! Wejdźcie na www.bohaterowiewracaja.pl/podziekuj-z-nami i zostawcie swój wpis! Pamiętajcie o podaniu nazwy szkoły oraz miejscowości.